• Wpisów: 384
 • Średnio co: 7 dni
 • Ostatni wpis: 3 lata temu, 00:46
 • Licznik odwiedzin: 42 814 / 2777 dni
 
echo1234
 
Zaraz wracam do domu!
Dzisiaj miałam zajęcia na 8 więc jak budzik zadzwonił o 5.30 to myślałam że umrę. Na szczęście tylko jedne ćwiczenia więc wróciłam, obejrzałam moje ukochane seriale, w których mam straszne zaległości a potem przespałam pół dnia :)
Uwielbiam takie leniwe dni.

Jeśli chodzi o seriale to polecam The Walking Dead i Bez Tajemnic. Dwa różne klimaty ale obydwa są świetne, więc jeśli macie trochę wolnego czasu: polecam.

To był całkiem dobry tydzień. Nie było kryzysu. Spotykałam się z nowymi znajomymi powoli się poznajemy, jest coraz sympatyczniej.

Oczywiście, ciągle myślę o D, on też pisze i dzwoni. Nie wiem co z tego będzie ale nie chcę o tym myśleć, nie chcę podejmować żadnych działań ani decyzji. Tak dawno nie było stabilnie i dobrze, że teraz trzymam się tego spokoju jak ostatniej deski ratunku. Więc jest dobrze, jest dobrze, trochę samotnie ale przynajmniej normalnie, bez dramatów i kryzysów.

A tak odbiegając od tematu, nie wiem czy powinnam to tu pisać.
Ostatnio mam straszną ochotę na seks. Dla ścisłości, nie robiłam tego nigdy bo po prawdzie, po prostu nie miałam z kim. Ale mam już taką potrzebę i boję się, że zrobię z tej "potrzeby" coś głupiego.

"Nic nie jest tak intymne jak spanie obok drugiej osoby - pomyślała - nawet seks. Człowiek jest wtedy całkowicie bezbronny. Spanie obok drugiej osoby, w odległości paru centymetrów to akt absolutnej ufności." ~Jonathan Carroll
1395188_179471845578379_1506667910_n.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  ugh
  nie rób tego pochopnie bo możesz potem żałować. ;)
   
 •  
   
  Dobrze wiedzieć,że u Ciebie jest stabilizacyjnie . Oby wszystko szło w dobrym kierunku :)
  Ohh , wiem o czym mówisz. Czasem też mam ochotę , hmm .. Na to . Choć też wcześniej nigdy tego nie robiłam z tego samego powodu , czasem też się boję,że z tego wszystkiego zrobię to z kimś lekko poznanym , bo co tu się oszukiwać ...Młode jesteśmy i tak to u nas wszystko działa .. Mam nadzieję,że nie zrobisz nic jednak głupiego i zostawisz to dla tego jedynego :)
  Stay Strong ♥
   
 •  
   
  Znam to uczucie ;p Do niedawna też tego nie robiłam a mimo wszystko miałam ochotę, chociaż właśnie dziwnie bo jak można mieć ochotę na coś czego się jeszcze nie robiło... ale właśnie też tak miałam ;p
  Teraz, jak już zasmakowałam jest jeszcze gorzej xd Ciężko mi wytrzymać i właśnie już wiedziałam wcześniej że jak już zacznę to mogłabym codziennie xd Ale niestety nie mogę, także lipa ;p

  Jest możliwość że przez to zrobisz coś głupiego, ale miejmy nadzieję że jednak nie :)