• Wpisów: 384
 • Średnio co: 7 dni
 • Ostatni wpis: 3 lata temu, 00:46
 • Licznik odwiedzin: 43 867 / 2842 dni
 
echo1234
 
.make.me.feel.: a więc stało się.
napisałam mu wszystko że mi zależy a on:
przepraszam jeśli wysyłałem Ci błędne sygnały, chcę się tylko przyjaźnić, bardzo Cię lubię, nie jestem gotowy na związek i chyba nigdy nie będę.

nie powiem że się nie spodziewałam. ale co z tego i tak kurewsko boli.

nie da się mnie kochać. ani nienawidzić. mnie można lubić. Trochę, bez przesady, w granicach normy.

nie spodziewajcie się mnie w najbliższym czasie.
chyba przestaję istnieć.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Wiem, że to banalne ale nie poddawaj się, nie rezygnuj z siebie nie warto dla facetów, którzy na nas nie zasługują !!
   
 •  
   
  Ohh rozumiem cię doskonale , dobrze ,że mu powiedziałaś . Przynajmniej się nie łudzisz. Jest cholernym idiotą , jeśli nie widzi jak wspaniałą dziewczyną jesteś . Często się zastanawiam czemu tak bardzo kochamy tych , których mieć nie możemy ... Nie wiem , gdzie są faceci , którzy będą nas kochać za wszystko , przy kim nie trzeba się będzie martwić ...
  Musisz być silna . Nie możesz się podać, nie przez niego . Kiedy on o Tobie myśli niewiele , a Tobie przez niego wali się świat . Nie może tak być ... Kiedy skończył się mój związek , z kimś kogo mega kochałam myślałam,że nie dam rady żyć normalnie , ale każdego dnia mówiłam sobie "Nie płacz, przecież on się Tobą już nie przejmie , nie wróci, nie warto , stracisz kilka dni życia na rozpacz" . Dalej nie trafiłam na kogoś odpowiedniego, a minął rok . Nie wiem czy szybko na kogoś trafię ... Ale nie możesz zamykać się na świat z powodu jednej osoby. Bądź silna . Bo jesteś wspaniała taka, jaka jesteś . :*
   
 •  
   
  Dokładnie rozumiem co czujesz. Wiem, jak rozrywało Ci serce i jak Twój świat przestawał istnieć podczas czytania tej wiadomości.
  Przechodziłam dokładnie to samo nieco ponad tydzień temu. Faceci to skończeni idioci. W tej kwestii nie zmienię swojego zdania nigdy.
  Przez nich czujemy, że o nas się nie walczy... Ale musimy być silne. Ci idioci nie mogą nam zepsuć życia!
  Pewnego dnia spotkasz chłopaka, który będzie całkowitym przeciwieństwem tych, z którymi miałaś do czynienia.

  Musimy wierzyć w lepsze jutro!
  Całe życie przed nami :*
   
 •  
   
  Przykro mi że tak wyszło...

  Nie możesz mówić że nie można Cię kochać... bo oczywiście że można... każdego można... tylko po prostu on nie jest dla Ciebie a Ty dla niego... jeszcze trafisz na swojego :) Mimo wszystko głowa do góry i myśl pozytywnie :)